PowerVision PowerRay

Dünyanın ilk 4K çekim yapan su altı drone modeli PowerRay

PowerRay RC Denizaltı

PowerRay su altı drone modeli endüstriyel çözümler için kullanılabilir

PowerRay endüstriyel çözümler için kullanılabilecek bir teknolojik ürün. Tekne altında yapılacak gözlemler, köprü ayakları ve resif bölgelerinde keşif yapılmak istendiğinde kullanılacak kısaca; deniz, göl ve ırmak gibi doğal ya da yapay su kütlelerinde her türlü keşif için PowerRay sizin yanınızda üçüncü bir gözünüz olacak.

PowerRay RC Denizaltı Sonarı
PowerRay App

PowerVision PowerRay Su Altı Drone

Su altı drone’unun kamerası uzaktan yönlendirme ile aşağı veya yukarı eğilerek farklı açılarda çekim yapılabiliyor. Drone’u daha kolay kontrol edebilmek için, Bluetooth ile bağlantılı akıllı telefona / tablete bağlanabilen bir video oyununa benzer denetleyici de bulunuyor. PowerRay’de ayrıca balıkçılar için de harika bir özellik bulunuyor. Su altı dronunun üst bölgesinde yer alan bir yem bırakma aparatı aracılığıyla suyun altında sessizce ilerleyerek yem bırakabilirsiniz. Su altı dronunun göze çarpan başarılı bir diğer özelliği ise VR Google desteği. Sanal gerçeklik gözlüğü ile suyun altındaymış hissini yaşabileceksiniz.

PowerRay RC Denizaltı

PowerRay VR Gözlükle Kullanın

Su altı dronunun göze çarpan başarılı bir diğer özelliği ise VR Google desteği. Sanal gerçeklik gözlüğü ile suyun altındaymış hissini yaşabileceksiniz.

PowerRay RC Denizaltı

Gelişen drone teknolojisi sonunda ilk 4K çekim yapabilen PowerRay ile denizin altına da elini uzatıyor. Yumurta şeklindeki drone modeli PowerEgg ile katıldığı fuar ve etkinliklerde ilgi çeken ve kendine insansız hava araçları arasında sağlam bir yer edinmeye devam eden PowerVision bu yeni modeli ile su altı keşiflerinde yer almak istiyor.

PowerRay RC Denizaltı Sonarı