ELEKTRİKLİ KAYKAYLAR.

Tüm elektrikli kaykay lar ilgil alanımızda titreşim problemi, takılma problemi, şarj almama, denge ayarı, anakart problemi, jiroskop sensörü ve motor.

BUGGY VE GOLF ARAÇLARI

Tüm buggy ve golf arçlarınız geniş yedek parça ağımız ile yenisinden daha yeni eskisinden daha performanslı oluyor. Bize mekanik ve elektronik tüm arızalar ile ilgili ulaşabilirsiniz.

SEGWAY TÜM MODELLERİ

Orjinal segway kişisel taşıyıcılarda hızlı ve ugun maliyetli çözümler sunuyoruz. Tüm dişli takımı değişimi, anakart çözümleri ve batarya tamiri, denge sensörleri bakımı ve tüm arızalar.

YEDEK PARÇALAR

Elektrikli kaykay alüminyum gövde, şarj aleti, batarya, anakart, dolgu tekerlek ve tüm aksesuarları. Hoverboard , jetroll, walking ginger, jetbas, electroll, smart board tüm markalarda 6,5 ,8 ve 10 inch cihazlar için iletişime geçebilirsiniz.Smart Balance Wheel Elektrikli Kaykay?ınızın içersinde bulunan denge sensörü sayesinde vücudunuzun denge noktası ve hareketlerinize göre hareket etmektedir. Öne doğru eğildiğinizde öne, geriye doğru yaslandığınızda geriye gitmektedir, dik ve ayaklarınız düz durduğunda ise sabit durursunuz. Sağa ve sola dönmek için ise hangi yöne gitmek istiyorsanız o ayağınızı bilekten öne doğru hafif eğmeniz yeterli olucaktır.
 
Çocuklar Kullanabilir mi?
 
Evet kullanabilir. çocukların denge noktası yetişkinlerden daha alçak olduğu için, yetişkinlerden çok daha rahat kullanırlar.
 
Taşıma Kapasitesi ne kadar?
 
Smart Balance Wheel Elektrikli Kaykay?ınızın taşıma kapasitesi 25-120 kg arasını rahat taşıyabilecek şekilde dizayn edilmiştir.
 
Menzil ne kadar?
 
Bataryası tam dolu iken hız ve yolun durumuna göre 10-15 km menzili vardır.
 
Batarya orjinal mi?
 
Evet. Smart Balance Wheel Elektrikli Kaykay?larımızda orjinal Samsung Batarya kullanılmıştır.
 
Batarya patlar mı?
 
Piyasada ve internet üzerinden satılan Smart Balance Wheel Elektrikli Kaykayların çoğu Çin deki merdivenaltı atölyelerde üretilmekte, hepsinin üzerinde vb. iddialı yazılar bulunmaktadır. Birçoğunun Türkiye ye kaçak yolla sokulduğu bu ürünler TSE onaylarının olmadığını ve ürünü satın aldıktan kısa zaman sonra ürünlerde çeşitli arıza durumlarının ortaya çıktığını, gerek Çin malı anakartların en ufak bir sarsıntıda sorun çıkarttığını belirtmek isteriz.
 
Bizim ürünlerimiz orjinal Samsung Batarya kullanılmıştır ve TSE onayladır.
 
Bozulursa ne yapmalıyım?
 
Aldığınız ürünler bir araba gibi şase numarasına sahiptir ve satın aldığınız ürün fatura ismi, aldığınız tarih ve şase numarasıyla beraber sistemiz de kayıt altında tutulmaktadır. Herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda Müşteri hizmetlerimizi arayarak veya satış noktalarımıza uğrayarak isim soyisim vererek temin ya da teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.