Elektrikli bisikletler hayatımıza girdiğinden beri pek çok açıdan artılarını bizlere kanıtladı. Motosikletten daha ucuzlar ve trafik dertleri park dertleri yok. Ayrıca pedal sistemi ile de kullanılabiliyor olmaları hem bisiklet sürüp hem motosiklet kullanmak gibi iki birbirinden eğlenceli işi bize aynı anda yaptırabilmek gibi harika bir özelliğe de sahip. Sırf bu sayede pek çok bisiklet severin nefret ettiği yokuş yukarı çıkmak ya da frenlerine güvenmeyenlerin yokuş aşağı inme gibi sorunların motor gücü ile son vermiş olmaları kuşkusuz elektrikli bisikletleri bizlere en çok sevdiren şeyler listesinin başında yer alıyor.

Tabi bu gibi bir durumda pek çok marka ve modeli oluşan elektrikli bisikletler gördükleri ilginin bir sonucu olarak değişik dizaynlarda üretilerek mümkün olan her zevke hitap etmeye çalışıyor. Bizde Ankara Dijital Elektronik servisi olarak her türlü elektrikli bisiklet tamiri ve bakım onarım işlemlerini üstleniyor ve profesyonel hizmetimizi siz değerli müşterilerimize Eskişehir de sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler arasında Ankara elektrikli bisiklet tamiri, elektrikli bisiklet bakımı en çok müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında. Yapıları oldukça sade olan elektrikli bisiklet motorları düzgün kullanım koşulu altında herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor olmalarına rağmen yine de bazı durumlarda beklenmeyen aksaklıkların olduğu görülmemiş değil tabi ki. Fakat en çok karşılaştığımız durum kullanım da aşırılıktan ya da yanlış kullanımdan kaynaklanan sorunlar. Bu gibi sorunlar en iyi ihtimal ile bir ya da birkaç parçayı zedeliyor ve hasar gören parçalar elektrikli bisikletinizin performansını olumsuz yönde etkiliyor. Tüm bu durumların üstesinden uzmanlık ile gelmekle kalmayıp tamir edilemez durumda olan parçalarınızın yedek parça ile değişimini de sağlayabilecek teknik donanıma sahip olmamız belki de bu kadar tercih edilmemizin en önemli etkenlerinden biri.

Sunduğumuz hizmetler şu şekilde:

 1. Elektrikli bisiklet tamiri
 • Motor tamiri
 • Beyin tamiri
 • Sensör tamiri
 • Sargı tamiri
 1. Elektrikli bisiklet bakımı
 2. Elektrikli bisiklet yedek parça
 3. Elektrikli bisiklet akü değişimi
 4. Elektrikli bisiklet malzemeleri
 5. Elektrikli bisiklet satışı
 6. Elektrikli bisiklet alarm montajı