ANI KAÇIRMAYIN

DJI’nın imza teknolojilerinin tüm özelliklerine sahip olan ve ilham aldığınız anı yakalamanızı sağlayan Spark’la tanışın. Akıllı uçuş kontrol seçenekleri, mekanik bir gimbal ve inanılmaz görüntü kalitesine sahip bir kamera ile Spark, yaratıcılık sınırlarınızı zorlamanıza olanak tanır.

HIZLI BAŞLANGIÇ

FaceAware ile Spark, yüzünüzü tanıyarak elinizden havalanır.

BASİT KONTROL

Uzaktan kumanda veya mobil cihaz olmadan, sadece el hareketleriyle havadan inanılmaz  fotoğraflar çekin.

KOLAYLIKLA OLUŞTURUN

Akıllı Uçuş Modları ve sezgisel kontroller, birkaç dokunuşla sinematik hava videoları oluşturmanıza yardımcı olur.

DÜZENLEYİN VE PAYLAŞIN

DJI GO 4 uygulaması, otomatik düzenleme şablonlarına ve bir dizi filtrelere sahiptir. Videoları hızla düzenleyin ve doğrudan sosyal medyada paylaşın.

AKILLI UÇUŞ MODLARI

Akıllı, güvenilir ve inanılmaz derecede sezgisel.

QuickShot

BİR DOKUNUŞ İLE VİDEO KAYDEDİN

Spark’ın sizin için profesyonel çekimler yapmasını sağlayın. Hızlı çekimler sinematik kompozisyonla inanılmaz görüntüleri çekmenize yardımcı olur.

TapFly

UÇUŞ PARMAKLARINIZIN UCUNDA

TapFly modunda, ekranda istediğiniz alana dokunun ve Spark sizin için ordaki görüntüyü yakalasın.

ActiveTrack

HEDEFTEN ŞAŞMAYIN

Spark, ActiveTrack ile farklı şekil ve boyutlardaki nesneleri otomatik olarak tanır. Nesneleri bulundukları yere ve hareket hızına göre izler. Bu, izlemeyi çok daha kolay ve güvenilir yapar.

Gesture

MİMİKLERİNİZ TANINIR

Jest tanıma basit el hareketleriyle Selfie’ler almanıza izin verir. PalmControl modu ile, Spark’ın hareketlerini elle kontrol edin.

YÜKSEK PERFORMANSLI KAMERA

İnanılmaz görüntüler ve dengelenmiş video.

Mekanik Gimbal

SARSINTISIZ FOTOĞRAFLAR

Spark’ın 2 eksenli mekanik parmak izi UltraSmooth teknolojisi, sarsıntı ve sarsıcı deklanşör efektini çarpıcı bir şekilde azaltarak çekimleri istikrarlı ve ayrıntılı tutar.

Güçlü Objektif

DÜNYA ÇEKİM ALANINIZDA

Tüm Spark görüntüleri, çok az renk sapması ve bozulma ile sürekli keskin ve canlıdır. Spark’ın kamerası, 25 mm eşdeğeri odak uzunluğuna ve  f / 2.6 geniş açılı bir lense sahiptir.

1 / 2.3 “Sensör

KAYIT DETAYLARI

Küçük ve kompakt olan Spark’ın kamerası 1 / 2.3 inç CMOS sensörüne sahiptir ve 1080p’de sabitlenmiş 12 MP’de videolar çekmenizi sağlar. Daha büyük pikseller, Spark’ın ışığa aşırı hassas olması ve renkleri tam olarak kaydetmesi anlamına gelir.

Çoklu Çekim Modu

ÇOK YÖNLÜ FOTOĞRAFÇILIK

Spark, iki yeni mod eklerken (Pano ve ShallowFocus) önceki tüm DJI drone çekim modlarını benimser.

UÇUŞ PERFORMANSI

Müthiş potansiyel, sürükleyici deneyimler.

Güçlü Yapı

HASSAS KONTROL

Aerodinamik, hafif ve kaygan tasarımı ile Spark, minimum rüzgar direnci ile havada uçar. Sport Mode’da 50 km/s’ye kadar güçlü rüzgarlarda istikrarlı uçuş imkanı sunar. Gelişmiş uçuş kontrol sistemi, Spark’ın eğlenceli ve sezgisel olmasını sağlar.

HD Wi-Fi Video İletimi

DAHA FAZLA GÖRÜŞ ALANI

Yenilikçi HD Wi-Fi teknolojisi, 1.2 mil (2km) uzakta 720p gerçek zamanlı video aktarımı sağlar.

Havada Kal

UÇUŞ ZAMANI

Spark’ın tüm akıllı özellikleriyle bile, uçuş süresi tehlikeye atılmaz. Tam dolu bir pil ile 16 dakikaya kadar uçarak daha fazla çekim yapın.

FPV Uçuş

FARKLI BİR DÜNYA

Sport Mode’una geçin ve Spark’ın hız potansiyelini açın. Sport Mode’u, gimbal modu varsayılan olarak FPV’ye ayarlar; böylece kamera, uçarken sizinle birlikte hareket eder. Yükseltilmiş bir FPV deneyimi için, bir çift DJI Koruyucu alıp farklı bir dünya gör.

UÇUŞ GÜVENLİĞİ

Sorunsuz bir uçuş avucunuzun içinde.

FlightAutonomy

FARKINDALIK GÜCÜ

Spark’ın FlightAutonomi sistemi, ana kamera, görme konumlandırma sistemi (VPS), 3D algılama sistemi, çift bant GPS, yüksek hassasiyetli atalet ölçüm birimi ve 24 güçlü bilgi işlem çekirdeği içerir. Bu, Spark’ın, herhangi bir yere, 30 metreye kadar olan VPS yardımı ile tam olarak durmasını, 16 metreye kadar (5m) uzaktaki engelleri algılayabilmesini ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Eve Dönüş

DONANIMLI UÇUŞ

Yeni DJI uçakları gibi, Spark da yeterli GPS sinyali ile ev noktasına otomatik olarak dönebilir. Pil çok düşük kalırsa, bağlantı kesilirse ya da yola çıkan engelleri algılarken Spark eve dönüş (RTH) düğmesine basarsanız, Spark önceden belirlenmiş bir ana noktaya geri döner. Spark’ın aşağı doğru bakan kamerası, ev noktasını çevreleyen bölgenin görüntülerini yakalar ve güvenli bir iniş için RTH sırasında bu görüntüleri referanslar.

Akıllı Uçuş Bataryası

GÜÇ VE KORUMA

Spark optimum performans için yüksek enerjili yoğunluklu bir LiPo batarya kullanıyor. 12 akıllı koruma fonksiyonu, güvenli uçuş sağlamanıza yardımcı olur. Buna ek olarak, Spark’ın aküsü gerçek zamanlı olarak ne zaman iniş yapacağını bildiren kalan uçuş süresini tahmin eder.

 

DJI’nin yeni gözdesi DJI Spark Alpine Drone Beyaz; drone tutkunları ile buluştu. 300 gram ağırlığı ile oldukça ergonomik bir yapısı vardır. Yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İçinde bulundurduğu teknolojisi ile tam bir teknoloji harikası diyebiliriz. 12 MP’lik bir kameraya sahip olan drone, kayıt sırasında dış etkenlerden dolayı oluşan titremeleri önleyebiliyor. QuickShot özelliği ile 1 dakikalık uçuşu 10 saniyeden az bir sürede işleyip paylaşabilirsiniz. Herhangi bir nesneyi seçerseniz onun etrafında döndürerek videosunu çekebilirsiniz. Telefonunuz yanınızda olmasa bile kamerayı el hareketlerinizle de yönlendirebilirsiniz. Saniyede 30 kare hızında 1080p Full HD video ve fotoğraf çeker. ActiveTrack ve TapFly gibi akıllı uçuş teknolojilerini de içinde bulunduran Spark Alpine Drone ile çekim yapmak ve bu tasarım harikası cihazı kullanmak size oldukça keyif verecek. Maksimum 16 dakika boyunca kesintisiz uçabilen drone, 100 metreye yakın bir mesafe katedebiliyor. 2970 Mah pil gücüne sahiptir. Pilini rahatlıkla çıkartıp takabilirsiniz. GPS ve Glonass konumlandırma sistemleri ile iç mekân konumlandırması yapar ve ortamdaki engelleri 3D görüntüleme özelliği ile görüntüleyebilir. Rüzgârsız spor modunda 31 mph (50 km/saat) maksimum hız, rüzgârsız spor modunda 9,8 ft/s (3 m/ s) maxsimum yükselme hızına sahiptir.